دقت در انتخاب بهترین جراح اسلیو برای کاهش وزن بسیار مهم است؛ چرا که در میزان موفقیت عمل جراحی تاثیر می گذارد. عمل اسلیو معده یک عمل بسیار مهم و ایمن است که منجر به کاهش وزن چشمگیری می شود.

با وجود اینکه این عمل ایمن و موثر است؛ اما اگر در انتخاب پزشک خود دقت نداشته باشید، نتایج خوبی را برای شما به همراه نخواهد داشت. در ادامه این مقاله در خصوص این جراحی لاغری و اهمیت انتخاب پزشک برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

آشنایی با پروسه جراحی اسلیو

بهترین جراح اسلیو با توجه به نیاز بیمار بهترین روش جراحی لاغری را در نظر می گیرد تا بیمار با توجه به شرایط خود به بهترین نتایج دست پیدا کند.

اسلیو یکی از پرطرفدارترین عمل های جراحی لاغری است که وزن شما را تا حد زیادی کاهش می دهد و علاوه بر کاهش وزن، به درمان بسیاری از بیماری ها نیز کمک می کند.

این جراحی به این صورت است که بخش زیادی از معده یعنی حدود ۸۰ درصد از آن از بدن خارج می شود. قسمت باقی به قدری کوچک است که شما به ندرت احساس گرسنگی کرده و با خوردن کمی غذا احساس سیری می کنید.

علاوه بر این شرایط، اگر به دستورات پزشک پس از اسلیو توجه داشته باشید، قطعا به کاهش وزن خوب و دلخواه خود می رسید.

این عمل به صورت بسته، به روش لاپاراسکوپی توسط دکتر محمد جواد باقری انجام می شود، در نتیجه بیمار متحمل عوارض کمتری نسبت به جراحی های باز خواهد شد.

انتخاب بهترین جراح اسلیو

اهمیت انتخاب بهترین جراحی اسلیو

انتخاب پزشک خوب در نتایج عمل و گذراندن دوران بهبودی راحت بسیار کمک خواهد کرد. اگر پزشک مهارت، تخصص و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد، قطعا از هرگونه عوارض احتمالی آگاه است و بررسی های لازم را قبل از عمل انجام می دهد تا تنها در صورت کاندید جراحی بودن بیمار، عمل لاغری صورت گیرد.

علاوه بر این، پروسه جراحی کاملا تخصصی و با مهارت انجام می گیرد و بیمار دچار هیچگونه مشکلی به دنبال این جراحی نخواهد شد.

دستوراتی که پس از جراحی به بیمار داده می شود، به افزایش سرعت روند بهبودی کمک می کند و بیمار با کمترین عوارض احتمالی این عمل لاغری را پشت سر خواهد گذاشت.

چگونه بهترین بهترین جراح اسلیو را انتخاب کنیم

برای انتخاب پزشک خود باید به این موارد توجه داشته باشید تا در نهایت شاهد نتایج خوبی از عمل باشید:

مراجعه حضوری به مطب

یکی از مهم ترین مواردی که باید در انتخاب پزشک خود در نظر داشته باشید این است که به صورت حضوری به پزشک مراجعه کرده و تمامی سوالات خود از پزشک بپرسید تا هیچ ابهامی برای شما باقی نماند.

با مشاوره حضوری اطلاعات زیادی در خصوص پزشک خود به دست می آورید. تعداد بیمارانی که تجربه عمل موفقیت آمیزی از پزشک خود داشته اند را باید در نظر داشته باشید.

تجربه بیماران از پزشک مورد نظر شما

از دیگر روش های مطمئن، پرس و جو از بیماران است. می توانید به صورت حضوری در مطب از میزان رضایت بیماران مطلع شوید و در خصوص پروسه بهبودی که داشته اند و همچنان نتایج عمل از آنها سوالات خود را بپرسید.

قطعا پزشکی که مهارت و تجربه بالایی داشته باشد، تعداد بیمارانی که از نتایج جراحی خود رضایت دارند نیز افزایش پیدا می کند.

توجه به نتایج قبل و بعد از عمل

حتما به نتایج قبل و بعد از عمل بیماران و میزان کاهش وزنی که داشته اند، توجه داشته باشید. می توانید از پزشک خود بخواهید تا نمونه های قبل و بعد را برای شما ارسال کند یا در شبکه های مجازی مشاهده کنید.

شمار جراحی های انجام شده توسط پزشک

هرچه تعداد بیمارانی که توسط پزشک جراحی شده باشند بیشتر باشد، می تواند نشان از میزان بالای رضایت افراد و همچنین تجربه بالای پزشک باشد.

در نهایت شما با مراجعه حضوری و در نظر گرفتن این موارد به راحتی می توانید متوجه شوید که آیا به بهترین جراح اسلیو معده مراجعه کرده اید یا خیر.

علاوه بر این موارد ذکر شده مهم ترین نکته دیگری که باید در انتخاب پزشک خود در نظر داشته باشید این است که حتما به تخصص پزشک خود توجه کنید تا تخصص در زمینه جراحی های باریاتریک داشته باشد، به هر پزشک با هر تخصصی نباید اعتماد کنید.

هزینه جراحی اسلیو

هزینه بهترین جراح اسلیو

قطعا پزشکانی که مهارت و تجربه بالایی دارند هزینه های کمی بیشتر از سایر پزشکان از بیماران دریافت می کنند. توصیه ما به شما این است که در این مواقع به مهارت و تجربه پزشک بیشتر توجه داشته باشید تا هزینه ای که قصد پرداخت آن را دارید.

به طور کلی عواملی که می تواند تعیین کننده هزینه جراحی باشد به شرح زیر است:

  • شهری که پزشک مورد نظر شما سکونت دارد.
  • میزان مهارت و تجربه ای که پزشک دارد.
  • بیمارستانی که برای جراحی مراجعه می کنید.
  • مدت زمانی که در بیمارستان بستری هستید.
  • داروها و خدماتی که طی این مدت دریافت می کنید.
  • و….

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *