تجربه کسانی که اسلیو معده انجام داده اند، برای افرادی که قصد انجام این جراحی لاغری را دارند بسیار مهم است. 

از آنجایی که این عمل جراحی همانند جراحی های دیگر باعث استرس و اضطراب افراد می شود، افرادی که اطلاعات کافی از نتایج پس از عمل ندارند، ترجیح می دهند که تحقیقات لازم در خصوص این جراحی انجام دهند و با اطمینان خاطر تصمیم به انجام عمل بگیرند.

به همین خاطر برای اینکه به شما اطمینان دهیم این عمل جراحی در صورت انتخاب صحیح پزشک کاملا ایمن و اثر بخش است، در ادامه در خصوص تجربه افرادی که این جراحی لاغری را انجام داده اند برای شما نمونه هایی از تجربیات بیماران را آورده ایم.

تجربه خانمی با وزن ۱۱۶ کیلوگرم

وزن اولیه بیمار ۱۱۶ کیلو بود که پس از گذشت تنها ۱۷ روز از عمل به ۱۰۱ کیلو گرم تغییر یافته بود که این روند کاهش وزن با گذشت زمان بیشتر و بیشتر شد.

ایشان در خصوص تجربه اسلیو معده ای که انجام داده اینطور می گوید که قبل از عمل ترس و اضطراب زیادی از عمل داشته اند؛ اما پس از عمل متوجه شده اند که هیچ ترس و دردی نداشته و از عمل خود کاملا رضایت دارند.

در نهایت به دلیل رضایتی که از نتایج عمل و پروسه جراحی خود داشته اند، انجام این عمل جراحی را به سایر افرادی که از چاقی رنجی می برند، پیشنهاد می دهند.

تجربه خانمی با وزن ۱۲۰ کیلوگرم و bmi 47

خانمی که پس از گذشت یک هفته از عمل مقداری کاهش وزن را تجربه کرده است، رضایت خود را طی این مدت کوتاه اعلام می کند.

ایشان اینطور بیان می کند که پس از انجام این جراحی لاغری دیگر نیازی به مصرف داروهای چربی، فشار خون بالا، قند خون و…. برای کنترل این بیماری ها ندارند.

با وجود بیماری های زیادی که به دنبال چاقی و افزایش وزن بالا داشتند، در حال حاضر از شرایط خوبی برخوردار هستند. در نتیجه شما علاوه بر اینکه ظاهر زیباتر خواهید داشت، از آن مهم تر، بسیاری از بیماری های ناشی از چاقی را با انجام این عمل جراحی لاغری درمان می کنید.

بیشتر بخوانید: ۵ بیماری که با اسلیو درمان می شود

خانمی با وزن اولیه ۱۱۰ کیلوگرم

خانمی با bmi 42 و وزن اولیه ۱۱۰ کیلوگرم جراحی لاغری اسلیو انجام داده است و پس از گذشت ۲۲ روز  و مراجعه به پزشک برای معاینات پس از عمل، ۱۴ کیلوگرم کاهش وزن را تجربه کرده است.

همچنین گزارش این بیمار از عمل به عنوان تجربه کسانی که اسلیو معده انجام داده اند، برای شما در نظر گرفته ایم. ایشان اینطور گزارش می کند که هیچ دردی ناشی از عمل جراحی تجربه نکرده است و از عمل خود رضایت کامل را دارد.

پس از جراحی چه بیماری هایی در مراجعین درمان شده بود

همانطور که گفتیم چاقی عامل بسیاری از بیماری هاست به همین دلیل در قدم اول به بیماران توصیه می شود که برای درمان چاقی اقدام کنند.

بهترین و موثرترین روش کاهش وزن، انجام جراحی های لاغری از جمله اسلیو معده است. بیماران پس از اسلیو اینطور گزارش داده اند که متوجه بهبودی بسیاری از بیماری های خود از جمله چنین مواردی شده اند:

  • فشار خون بالا
  • تیروئید
  • کلسترول بالا
  • دیابت
  • آپنه خواب
  • افسردگی
  • بیماری های مفصلی
  • و…

در نهایت علاوه بر زیبایی ظاهری، متوجه بهبود سلامت جسمانی خود شده اند که مهم ترین مسئله برای بیماران است. در نهایت بهبود بیماری پس از عمل به عنوان تجربه کسانی که اسلیو معده انجام داده اند، گزارش شده است.

آیا بیماران پس از انجام جراحی لاغری خود پشیمان بودند؟

همانطور که نتایج حاصل از این جراحی لاغری را از زبان خود بیماران شنیده اید، متوجه این موضوع شده اید که آنها از تصمیمی که برای انجام جراحی لاغری گرفته اند نه تنها پشیمان نیستند، بلکه به سایر افراد که با چاقی دست و پنجه نرم می کنند نیز پیشنهاد می دهند.

تنها نکته ای که در این مورد وجود دارد که ممکن است تنها زمانی احساس پشیمانی داشته باشید که طی مدت کوتاه دچار عوارضی ناشی از عمل جراحی همچون اسهال، یبوست، تهوع، درد و ناراحتی در ناحیه شکم شوید که طی مدت کوتاهی در صورت عمل کردن به توصیه های پزشک برطرف خواهد شد.

به طور کلی طی بلند مدت بیماران رضایت کامل از عمل خود به عنوان تجربه کسانی که اسلیو معده انجام داده اند، دارند؛ چرا که کاهش وزن خوبی را تجربه می کنند و متوجه درمان بسیاری از بیماری های خود می شوند.

تجربه بیماران از اسلیو معده

پرس و جو از بیماران با مراجعه حضوری

روش دیگری که برای اطمینان از تصمیم خود می توانید انجام دهید این است که به صورت حضوری به مطب دکتر محمد جواد باقری مراجعه کنید تا علاوه بر مشاوره با پزشک از تجربیات افرادی که اسلیو انجام داده اند آگاه شوید.

با پرس و جو از بیماران می توانید از سبک زندگی که دارند و میزان وزنی که وزن کم کرده اند، مطلع شوید. علاوه بر شرایطی که دارند می توانید متوجه میزان مهارت و تجربه پزشکان نیز بشوید که در تصمیم گیری نهایی بسیار کمک کننده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *